instalaterské práce

Instalaterské práce-topení,voda,koupelny,kotle,krby,rozvody,vyhřívané podlahy,solární systémy,bazény

o nás


V
roce 1990 jsme odešli pracovat do Německa, kde jsme získali sedmiletou praxi s novými technologiemi, které byly v té době v Česku ještě neznámé. Podíleli jsme se na stavbě  bavorského bazénu ve Waldmünchenu a několika čerpacích stanic pohonných hmot značky Shell. Po získání zkušeností jsme rozjeli kariéru v Čechách.
.
Jsme rodinná instalatersko-topenářská firma,která se vydala na soukromou dráhu v roce 1997.

. První velká zakázka byla v Plzni v Prešovské ul. fast food BIG C . Majitel BIG C byl nad míru spokojen s naší prací, a proto s námi spolupracoval při výstavbě šesti pensionů v Železné Rudě.
.
Potom přišla velká zakázka ortopedicko-protetické kliniky Otto Bock.
.
Od roku 2000 spolupracujeme se stavební firmou ZSCHERP-Holzprodukt, která staví domy na klíč. Pro ni realizujeme veškeré instalatersko-topenářské práce. Výsledkem je spokojenost několika desítek rodin v těchto domech.
.
 Jsme proškoleni na montáž solárních kolektorů a tepelných čerpadel, na které jsme získali osvědčení. Snažíme se používat nejkvalitnější materiály na tuto činnost. Hlavní prioritou je pracovat s osvědčenými materiály. Na přání zákazníka vyhovíme i jeho požadavkům na netradiční materiály pro rozvod vody a topení.

.